• Новинка
Keystron TP-Link Съвместим радиоприемник TXM431-SR 10GBASE-SR 300m 850nm SFP+

Keystron TP-Link Съвместим радиоприемник TXM431-SR 10GBASE-SR 300m 850nm SFP+

BGN 1.00

Брой продукти
В магазина

Мрежови портове : SFP+Дължина на вълната : 850 нм. Максимално разстояние : 300 м. Скорост на пренос на данни : 10 Gb / с. Конектори : двухшпиндельные LC. Тип влакна : MMF. Съвместим марка : за TP-Link.Дигитален диагностичен контрол : Да. Мрежови портове : SFP+.Дължина на вълната : 850 нм. Максимално разстояние : 300 м. Скорост на пренос на данни : 10 Gb / с. Конектори : двухшпиндельные LC. Тип влакна : MMF. Съвместим марка : за TP-Link.Дигитален диагностичен контрол : Да. Съвместим с TP-Link TXM431-SR 10 GBASE-SR 300m 850nm SFP + радиоприемник TXM431-SR-KS от Keystron - това е оптичен предавател, съвместим с TP-Link 10 GBase SFP + за безпроблемна мрежова интеграция.Нашите приемопередатчики работят идентични с оригинала приемопередатчикам TP-Link и са 100% съвместими с други OEM и трети лица приемопередатчиками.TXM431-SR-KS 100% отговаря на стандарта на MSA (Multi-Source Agreement).Всички приемопередатчики Keystron тествани на 100% функционалност и са гарантирани за да са съвместими, за да се гарантира изключителна производителност на мрежата.Keystron предлага пълна гама от оптични приемопередатчиков за всички вашите мрежови нужди.Сега имате надежден, съвместимо и достъпно средство за разширяване на мрежата си при запазване на нейната цялост.Съвместима със следните модели ключове : T1700 G-28 TQ (интелигентен превключвател Jet Stream с 24 порта Gigabit Stackable и 4 слота 10 GE SFP+), T2700 G-28 TQ (превключвател Jet Stream с 28 порта Gigabit Stackable L2+), T3700 G-28 TQ (превключвател Jet Stream с 28 порта Gigabit Stackable L3).

Характеристики на офертата

Подобни оферти

Черен Огнен Френски Дълъг Балетен Търкане на Ноктите, Изкуствена подплата за Нокти, 24 Бр., Преса за Нокти За Жени, Чудесен

【Без мирис】 : Нашите нокти са изработени от материал ABS, който е екологично чист материал, няма мирис, не

BGN 0.33

VOSAREA 10шт UV-Тест Карта Тестер Светлинни Ефекти Карта Тестване Синя Светлина Тест на Хартия Карта за UVC Пречистване на

Много лесно можете да го носите в джоба си, а това количество е достатъчно, за да го използвате няколко п�

BGN 4.01

Метални дръжки за фитнес зала ASUVUD, тежки стойки, за въжета, вериги от неръждаема стомана, нескользящие ръкохватки, обзавеждане

Материал : алуминиева сплав, неръждаема стоманаИзработен от тежка рамка от стомана с полиран хромирано

BGN 2.67

Гума Акумулаторни батерии, Пылезащитная Клеммная Актуално Универсално разпределение на властта 150A с Капак за камион RV

Универсална засаждане : разпределителен блок 1248 В може да се използва за енергийната система на автомоб

BGN 25.27

Марка VXB Япония MJC-65CSK-EWH Гъвкав куплунг челюстного тип с диаметър от 18 мм до 15/16 инча Диаметър на отвора съединител

Диаметър на присъединителния дупки 1 : 18 мм Диаметър на присъединителния дупки 2 : 15 / 16 инча.Дължина на съ�

BGN 387.30

Чаша с Вакуумна Изолация от Неръждаема Стомана, Драскат Бяла Мечка Животни Вълк Пингвин Риба Думи Печат Термос

✔[Поддържане на температурата]:Тази чаша с вакуумна изолация от неръждаема стомана може да поддържа т�

BGN 12.46

Банер Направо от 1963 г., Предварително Натянутый, Монтаж, не изисква, Забавни, Хартия за Декорация със златни пайети за

Монтаж не се изисква банер предварително опъната на 9,8крак конец!Монтаж не се изисква !Това ще ви помогн

BGN 5.69

Органайзер за електроника, чанта за тоалетни принадлежности, органайзер за зарядно устройство, организатор за кабели

✅ Размер организатор за зарядни устройства : 15x24x8 см / 5,9x9,44x3,14 инча ✅ Материал организатор за пътуване :

BGN 16.19

Ipetboom Имитира Разнообразни Декоративни Листа Дракон Аксесоар Гущер Изкуствена Клетка Декор Раци Аквариум Завод Гущер Терариум

ПЛАСТМАСОВО растение за местообитанията на влечугите имитира естествен вид лист растения, декорация н

BGN 40.00

Отпечатък на интереси Бели Музикални Ноти На Черния Списък Подарък Амбалажна хартия Коледна Ретро Подарък Амбалажна

? ПРЕМИАЛЬНОЕ качество : КАЧЕСТВО материал : Създаден от висококачествени хартиени материалиДебели и зд

BGN 25.13

Yokefellow Професионална Електрическа Бормашина за нокти, 35000 об/мин, Акумулаторни Бормашини за акрилни нокти, 6 Тренировки,

[Мощна и регулируема скорост / посока на] 6 различни тренировки за метал с висока скорост на въртене до 35

BGN 26.13